M2Koncept

PROJEKTY WNĘTRZ

Projektujemy kompleksowo wnętrza kuchenne, meble kuchenne, oraz szafy na wymiar.

Opcjonalnie tworzymy projekty pozostałych pomieszczeń, łazienek, salonów, pozostałych pokoi.

Stwórz z naszą pomocą swoje wnętrze, żeby móc się nim cieszyć przez długie lata.

M2Koncept, to marka, która chce współtworzyć wnętrza w oparciu o określoną, sprecyzowaną koncepcję.

Wiemy, że pomysł – koncept jest kluczem do zadowolenia klienta. Dobry projekt, oparty przede wszystkim na potrzebach klienta, daje gwarancję powodzenia dalszej współpracy. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność tworzonych mebli.

Klient, mając piękne, wykonane z najlepszych materiałów meble, ale nieprzystosowane do indywidualnych preferencji, nigdy nie będzie zadowolony. Tu wchodzimy my.

Odpowiedź, na to pytanie wydaje się być łatwa, ale też nieoczywista. M2Koncept, to przede wszystkim zespół specjalistów zajmujący się kompleksowo projektowaniem, produkowaniem i montażem mebli na wymiar. W naszych projektach i propozycjach nie znajdziesz rozwiązań pozbawionych sensu. Dla nas liczy się nie tylko wygląd, ale również funkcja i ergonomia.

Od wielu lat współpracujemy z producentami frontów, płyt meblowych, oklein, importerami akcesoriów meblowych i sprzętów AGD. Zmusza nas to to codziennej aktualizacji wiedzy na temat dostępności określonych rozwiązań, cen i jakości poszczególnych elementów już na etapie produkcji.

W swoich projektach uwzględniamy opinie zwrotne dziesiątek klientów na temat poszczególnych rozwiązań. Projekty wykonywane przez zespół m2koncept to zawsze rozwiązanie funkcjonalne, bazujące na dostępnych produktach.

Zawsze staramy się dobrze zrozumieć potrzeby klienta i w zależności od potrzeb, możemy przedstawić dwa lub trzy warianty cenowe, przy wykorzystaniu odpowiednich zamienników.

Po wybraniu interesującej Cię oferty, wypełnij formularz określając dostępne parametry na stronie oraz zamieść rzut Twojego pomieszczenia (może to być odręczny szkic) wraz z wymiarami.

Bardzo ważne jest, przesłanie do nas inspiracji, wcześniej wyselekcjonowanych np. za pośrednictwem aplikacji Pinterest. To pozwoli nam zapoznać się z Twoimi gustami, oraz ukierunkuje dalsze pytania.

Złóż zamówienie! Po złożeniu zamówienia nasz Projektant skontaktuje się z Tobą, aby ustalić wytyczne projektowe. Bywamy dociekliwi, ale zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klienta. Często po rozmowie, proponujemy dodatkowe wizualizację czy układ funkcjonalny (bez dodatkowej opłaty).

Po 7 dniach roboczych, otrzymasz od nas zamówiony projekt wraz z wizualizacjami.

Absolutnie nie! Klienci często mają już wcześniej wybranych stolarzy i nie dość, że nie mamy nic przeciwko, to jeszcze chętnie dogramy z nimi szczegóły projektu. Ostatecznie, liczy się zadowolenie klienta i na tym nam najbardziej zależy. Wybierając projekt w m2koncept, zyskujesz pigułkę wiedzy zdobywanej latami. Najpierw robiliśmy meble, potem zaczęliśmy projektować całe wnętrza i to nas wyróżnia.

Nie, projekt jest odliczany od ceny zabudowy przy podpisywaniu umowy.

  • wizualizacja 3D (2-3 ujęcia)
  • rysunki techniczne kuchni z wymiarami poszczególnych elementów (rzut pomieszczenia plus ściany)
  • bezpłatna wycena (często dwa warianty, w zależności od wcześniejszych ustaleń)
  • oferta na sprzęt AGD, oraz armaturę kuchenną
  • propozycja materiałów
Koszyk zamknij

Kreatywne rozwiązania od profesjonalnych projektantów

Brody 126

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

© M2 Koncept 2023, All Rights Reserved.