M2Koncept

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak zamówić kuchnię? Ile kosztuje pomiar?

Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami odnośnie naszych usług!

Cena kuchni na wymiar jest uzależniona od bardzo wielu czynników. Oprócz samego rozmiaru pomieszczenia i wysokości szafek, na cenę mają wpływ:

– rodzaj frontów (płyta laminowana, MDF laminowany, fornir, akryl, fronty ryflowane…)
– liczba szuflad oraz ich producent (BLUM, GTV, szuflady Servo-Drive…)
– szerokość i materiał blatów (płyta laminowana, konglomerat, drewno, kamień…)
– rodzaj i producent akcesoriów (zawiasy GTV/BLUM, oświetlenie, kosze Cargo, systemy narożne, system otwierania szafek górnych…)

Cena dwóch kuchni, na pierwszy rzut oka wyglądających tak samo, może się bardzo różnić. W M2Koncept zawsze staramy się wybrać najlepsze rozwiązania, mając na uwadze potrzeby klienta i nasze doświadczenie. Dodatkowo, staramy się przedstawić przynajmniej dwa warianty wyceny.

Standardowy termin to 6 tygodni od podpisania umowy i wpłacenia zaliczki. Czas wykonania mebli jest w dużej mierze uzależniony od rodzajów wybranych frontów i pozostałych materiałów. Zawsze staramy się poinformować jak wygląda dostępność wybranych elementów i wstępnie określić termin montażu. Minimalny czas na wykonanie mebli kuchennych to 3 tygodnie i w wyjątkowych przypadkach podejmujemy się tego zadania 😊

Zdalna wycena mebli kuchennych jest darmowa. Wystarczy przesłać wstępny rysunek na adres e-mail: biuro@m2koncept.pl

Wycenę możemy zrobić na podstawie każdego rysunku, który zawiera następujące elementy:

– wymiary pomieszczenia,
– szerokość i wysokość szafek,
– rodzaj frontów (lakier, akryl, płyta laminowana, ryfle….)
– ilość szuflad,
– materiał blatu.

Może to być szkic, rysunek w Paincie, zdjęcie rysunku, czy też profesjonalny rysunek techniczny. Preferujemy kontakt telefoniczny / mailowy przed rozpoczęciem wyceny. Pozwala nam to poznać pierwsze preferencje klienta.

Wyślij rysunek na e-mail: biuro@m2koncept.pl lub zadzwoń: 508 385 674

Pomiar mebli polega na dokładnym zwymiarowaniu pomieszczenia oraz ustaleniu gdzie znajdują się przyłącza i inne kluczowe elementy. Na pomiar, przyjeżdżamy z próbnikami, które mamy możliwość wypożyczenia do czasu decyzji klienta. Na tej podstawie powstają pierwsze rysunki, wizualizacje i wycena.

Zadzwoń i umów się na pomiar: 508 385 674

Tak, jest to bardzo przydatne na etapie planowania i projektowania kuchni oraz pozostałych mebli na wymiar. Po dokonaniu pomiarów, robimy rysunek i wycenę, a po uzyskaniu akceptacji klienta, czekamy na możliwość dokonania ostatecznego pomiaru, już w gotowym pomieszczeniu.

Zadzwoń i umów się na pomiar: 508 385 674

W odległości 35 km od Wieliczki, pomiar kosztuje 150 zł, powyżej tej odległości cena jest ustalana indywidualnie. Po zamówieniu mebli, kwota ta jest potrącana od ceny zamówienia. Każdy dodatkowy pomiar (np. po wykończeniu pomieszczenia) jest darmowy.

Cena wizualizacji waha się w zależności od wielkości pomieszczenia 200-600 zł.
Po zamówieniu mebli, kwota ta jest potrącania od kwoty zamówienia.
Wizualizację wykonujemy do 5 dni roboczych po pomiarze wstępnym.

Ze względu na szybko zmieniające się ceny, wielu klientów zamawia meble na długo przed montażem – w M2Koncept istnieje taka możliwość. W takim przypadku, ważne jest żebyśmy mogli wykonać rzetelny pomiar, przed rozpoczęciem produkcji.

W wyjątkowych przypadkach, jesteśmy w stanie znacznie skrócić czas wykonania mebli (do 2 tygodni w przypadku mebli kuchennych z płyty laminowanej, do 3 tygodni z frontami lakierowanymi).

Rodzaj szuflady należy dobierać z uwzględnieniem zawartości, którą będzie musiała pomieścić oraz jej szerokości. Najprostsze rozwiązanie to szuflady kulkowe, stosowane raczej w meblach pokojowych. Najpopularniejszymi jednak rozwiązaniami są szuflady typu Tandembox|BLUM i Modern Box|GTV i naszym zdaniem jest to niezbędne minimum, które sprawdzi się w każdej kuchni.

• W swojej ofercie posiadamy sprzęt AGD topowych marek, dodatkowo służymy swoim doświadczenie w doborze sprzętów (nie wymagamy zakupu sprzętów w naszej firmie).
Przy zmówieniu zestawów sprzętów oferujemy dodatkowe rabaty. Co więcej, przy wielu modelach zapewniamy rozszerzenie gwarancji do 5 lat, co jest rzadkością w marketach.

Montujemy sprzęt AGD w zabudowie kuchennej. Nie wykonujemy jednak przyłączy wodnych, gazowych i prądowych. Wszelkie prace związane z hydrauliką i gazownictwem powinni wykonać specjaliści, dysponujący odpowiednimi pozwoleniami i sprzętem pomiarowym. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem na każdym etapie wykonywania zamówienia.

Oferujemy możliwość zakupu mebli kuchennych oraz mebli na wymiar bez montażu. Cena jest adekwatnie niższa. W takim przypadku, staramy się dostarczyć meble skręcone, w możliwie największym stopniu (całe szafki dolne/górne/wycięte odpowiednio blaty itd.)

Staramy się zmontować meble w możliwie najkrótszym czasie. Zazwyczaj jest to 1 dzień, w przypadku dużych zamówień 2 dni. Jeżeli dostarczamy meble do większej liczby pomieszczeń, ustalamy wcześniej z klientem etapy i dni montażu.

Dopłatę do zaliczki pobieramy w dniu montażu mebli. Czasem zdarzają się drobne poprawki po montażu (uszkodzony front przy wnoszeniu, docięcie dodatkowych zaślepek itd.) w takim przypadku kwota w wysokości 500-1000 zł jest dopłacana przez klienta po dokonaniu poprawek (zazwyczaj do 7 dni roboczych).

Na pomiar przyjeżdżamy zawsze z próbnikami, dodatkowo przed pomiarem zapraszamy do zakładu znajdującego się w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie z przyjemnością pokażemy arkusze płyt w większych rozmiarach, pojedziemy wspólnie obejrzeć sprzęty AGD, zobaczymy fronty kuchenne i dodatkowe akcesoria jakie możemy zamontować.

Tak, należy jednak pamiętać, że kolory wyświetlane przez ekran monitorów, mogą znacząco się różnić od kolorów rzeczywistych.

Kronospan
Swisskrono
Egger
Pfleiderer

Tak, należy jednak pamiętać, że kolory wyświetlane przez ekran monitorów, mogą znacząco się różnić od kolorów rzeczywistych.

Kronospan
Swisskrono
Egger
Pfleiderer

Ogromne zmiany jakie zaszły w ostatnich latach, w tym pandemia, niespodziewane wzrosty kosztów, inflacja oraz popularność sprzedaży internetowej, wpłynęła na naszą decyzję o zamknięciu salonu wystawowego. Niestety, utrzymanie lokalu wiązało się z wysokimi kosztami, które chcąc nie chcąc wpływały na wzrost cen kuchni i mebli na wymiar, a tego nie chcemy.

W celu obejrzenia naszej pracy, serdecznie zapraszamy do Kalwarii Zebrzydowskiej.

A my ze swojej strony, na pomiar, każdorazowo przyjeżdżamy z wszystkimi próbnikami i na spotkaniu dokładnie opisujemy poszczególne etapy współpracy.

Koszyk zamknij

Kreatywne rozwiązania od profesjonalnych projektantów

Brody 126

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

© M2 Koncept 2023, All Rights Reserved.