M2Koncept

O nas

O m2Koncept

M2Koncept to młoda marka, za którą stoi wieloletnie doświadczenie właścicieli na wielu płaszczyznach związanych z projektowaniem, produkcją, sprzedażą oraz montażem mebli.

Właściciele – małżeństwo, to dwójka ludzi wywodząca się z rodzin o stolarskiej tradycji (przypadek 😊?)

1989 r.

Właścicielka - Kasia, to osoba dorastająca przy akompaniamencie maszyn stolarskich. Jej tata - stolarz z zamiłowania i zawodu, założył swoją firmę w roku urodzenia swojej pierworodnej córki. Zabawa młotkiem i gwoździami to nieodłączny element jej dzieciństwa. Wielkim marzeniem właścicielki było zostanie architektką, ale gdzieś po drodze, coś pokrzyżowało snute w liceum plany. Z dzisiejszej perspektywy klocki zaczynają układać się w jedną całość.

Właściciel – Artur, chociaż jest pasjonatem piłki nożnej i sportów wszelakich, w swoim dorosłym życiu postanowił kontynuować dzieło swojego ojca i pójść w kierunku stolarstwa.

Pewnie niemałą rolę odgrywa tu pochodzenia obojga, a właściwie dorastanie w pobliżu polskiej stolicy meblarstwa, jaką jest Kalwaria Zebrzydowska.

2013 r.

Po weryfikacji pierwszych marzeń z dzieciństwa, dwójka młodych ludzi postanawia rozpocząć swoją przygodę z meblami. Tak powstaje pierwszy punkt sprzedaży w Wieliczce, jeszcze pod flagą firmy FPHU Meble Marko, Marek Ożóg.

2014 r.

W międzyczasie właścicielka, z powodzeniem kończy Krakowską Szkołę Wnętrz i Przestrzeni, ugruntowując wiedzę na temat mebli oraz poszerzając ją o nowe umiejętności: projektowaniem, wizualizację, całościowe spojrzenie na projekt i powoli, razem ruszają w tę meblową podróż.

2017 r.

Po pewnym czasie, współtwórcy sklepu, otwierają swoją pierwszą firmę (córkę) o nazwie Meble Marko Artur Malina. Zbiega się to z otwarciem drugiego punktu sprzedaży, tym razem w Rzezawie, znajdującej się pomiędzy Bochnią, a Brzeskiem. Oj, ciągnie tych właścicieli do kopalni 😊

2020 r.

Nabywając coraz większe doświadczenie nie tylko w sprzedaży mebli skrzyniowych i tapicerowanych, ale również wszelakich mebli na wymiar, mebli kuchennych, szaf i garderób, właściciele dostrzegają potrzebę poszerzenia gamy usług o sprzęt AGD-RTV. Tak powstaje Spółka Cywilna Studio Smart AGD-RTV, we współpracy z osobą trzecią. Niestety, jak to ze współpracami bywa, inne oczekiwania i wizję nie pozwalają nam wspólnie kontynuować działalności, rozstajemy się. I tu kolejna wielka lekcja biznesu, mając świadomość braku konkurencyjności jeżeli chodzi o sprzęt RTV, dwójka właścicieli postanawia zawężyć gamę sług Studia do asortymentu, na którym najlepiej się znają - sprzętu AGD.

2023 r.

Dalej coś jest nie tak. W końcu olśnienie – chcemy zajmować się kompleksowo tematem kuchni i pozostałym mebli na wymiar. Stawiamy na nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu przestrzeni mieszkaniowych, doświadczenie w pracy z klientem na wielu płaszczyznach związanych z meblami kuchennymi na wymiar oraz pozostałymi meblami, oraz doradztwem w zakresie sprzętów AGD i armatury kuchennej. Tak powstaje firma M2Koncept! Marka, która na pierwszym miejscu stawia koncept, pomysł, prawidłowy projekt i wykonanie mebli. Oferujemy dodatkowo doradztwo i sprzedaż sprzętów AGD i armatury kuchennej.

Pracujemy kompleksowo i doradzamy na każdym etapie współpracy.  M2koncept, to suma naszego doświadczenia, wiedzy oraz pasji.

 W życiu prywatnym jesteśmy małżeństwem, w pracy uzupełniającymi się współpracownikami.

 Z naszej strony możesz zawsze liczyć na świeże spojrzenie, pomoc, rozwiewanie wszelkich wątpliwości oraz co najważniejsze dostarczanie wysokiej jakości usług i mebli. 

Kierujemy się zasadą win-win, której główną ideą jest zadowolenie obu stron. Zadowolony klient to nie tylko satysfakcja z dobrze wykonanej pracy, ale również możliwość współpracy w przyszłości oraz zdobywanie kolejnych klientów dzięki pochlebnym opiniom. To jest ta część naszej pracy, na której nam najbardziej zależy.

Slider8

polska produkcja

Podkreślamy każdorazowo, że wszystkie nasze meble są produkowane w Polsce, a jakość mebli, które proponujemy przewyższa produkty popularnych eksporterów zagranicznych.

Rozwój polskiej przedsiębiorczości, jeszcze nigdy nie wydawał się tak ważny dla dobra kraju jak dziś.

Koszyk zamknij

Kreatywne rozwiązania od profesjonalnych projektantów

Brody 126

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

© M2 Koncept 2023, All Rights Reserved.